خدمات سفارشی توسعه نرم افزار

مشکلات پروژه خود را با خدمات تیم اختصاص داده شده ما حل کنید ، یک برنامه تلفن همراه بسازید که همه جعبه ها را علامت گذاری کند ، تحول دیجیتالی را با مشاوره تیم ما در محل خود به پایان برسانید. خدمات توسعه نرم افزار تنیان از آخرین فناوری برای کمک به شما در رسیدن به اهداف شما در بازه های زمانی خواسته شده استفاده می کند.

تیم توسعه نرم افزار سازمانی

عملیات خود را با نرم افزاری مقیاس پذیر و یکپارچه که جدیدترین فناوری را در خود جای داده است پشتیبانی و ساده سازی کنید.

توسعه برنامه تلفن همراه

آخرین مهلت های درخواستی خود را با خدمات توسعه برنامه تلفن همراه ما که همگام سازی یک پلت فرم تلفن همراه ، توسعه سفارشی و جدیدترین فناوری را ملاقات کنید.

تیم توسعه اختصاصی

با تخصص چندین ساله ما به سرعت استعداد فنی مناسب برای پروژه خود را استخدام کنید. ما در ساختن تیم توسعه نرم افزار وفادار و به راحتی مقیاس پذیر به شما کمک خواهیم کرد.

دواپس

اطمینان حاصل کنید که فرآیند توسعه نرم افزار شما به طور مداوم و سریع نرم افزارهای با کیفیت بالا را با خدمات دواپس ارائه می دهد.

خدمات رابط کاربری و تجربه کاربری

همانطور که پیش بینی کرده اید ، محصول را ایجاد کنید ، با یک تیم طراحی شما از کار با آن لذت خواهید برد. خدمات طراحی UI و UX ما به استانداردهای تعیین شده و تخصص ده ساله تکیه دارند.

مشاوره فناوری اطلاعات

برای انجام یک تحول دیجیتالی موفقیت آمیز در شرکت خود که مطابق با اهداف تجاری شما است ، از ذهنیت برتر استفاده کنید.

تست نرم افزار و تضمین کیفیت

تست خودکار نرم افزار ، استانداردهای تعیین شده ، چرخه چرخه QA ساده - از خدمات تست نرم افزار ما برای اطمینان از عملکرد صحیح نرم افزار خود استفاده کنید.

تماس با ما

  • تهران ، بلوار میرداماد ، پلاک 183
  • 021-264072034
  • info[@]tenian.ir
  • 26409168 – 021

نماد ها

logo-samandehi

کلیه حقوق سایت و سامانه متعلق به شرکت سهامی خاص تنیان می‌باشد.