سوپر اپلیکیشن

سوپر اپلیکیشن

سوپر اپلیکیشن شامل نرم‌افزارهای مبتنی بر تلفن‌های هوشمند و وب است که در اختیار کاربر نهایی قرار گرفته تا طیف وسیعی از خدمات عمومی یا یک حوزه مشخص را به کاربر ارائه دهد. سوپر اپلیکیشن کار چندین نرم‌افزار را در یک بستر واحد، بدون نیاز به نصب دیگر اپلیکیشن‌ها دنبال می‌کند. دسترسی سریع، کارکرد آسان و تجربه کاربری بهتر، از ویژگی‌های مشترک در تمام سوپر اپلیکیشن‌های محبوب دنیا است.

شرکت توسعه تجارت الکترونیک تنیان با تکیه بر سال‌ها تجارب خود، توانایی طراحی، توسعه و پیاده‌سازی سوپر اپلیکیشن‌های عمومی و اختصاصی را دارا می‌باشد.
با استفاده از این خدمات شما می‌توانید در راستای منافع کسب و کار خود و یا بر اساس طرح کسب و کاری که در نظر دارید، به سرعت به محصول قابل عرضه در بازار دست پیدا کنید و از پیچیدگی‌های فنی، قانونی و تجاری که متضمن صرف وقت و هزینه‌های گزاف است دوری نمایید.

سوپراپلیکیشن‌ها تنها شامل اپلیکیشن نیستند و طبیعتا شامل زیرسامانه‌های مختلف جهت مدیریت کاربران، مدیریت تراکنش‌ها، مدیریت محتوا و سرویس‌های مربوطه نظیر کیف پول الکترونیک، خدمات پرداخت، پرداخت قبض و سایر خدمات مورد نیاز خواهد بود. ما در طراحی تمامی این سرویس‌ها در کنار شما خواهیم بود تا به بهترین وجه ممکن، منطبق بر کسب و کار شما باشد.

سوپر اپلیکیشن‌ها مصارف مختلفی دارند، از فروش و ارائه خدمات گرفته تا اپلیکیشن‌های اختصاصی یک مجموعه یا هواداری از یک تیم و باشگاه. برای مثال باشگاه‌های فوتبال می‌توانند با ارائه سوپر اپلیکیشن اختصاصی خود علاوه بر ارائه خدمات عمومی چون شارژ سیم کارت، خرید بسته اینترنتی، بخش‌هایی از اپلیکیشن را به انتشار محتوا مانند اخبار مربوط به باشگاه، پخش زنده ویدیو، فروش بلیت بازی‌ها و باشگاه مشتریان اختصاص دهند.

باشگاه مشتریان یک ابزار راهبردی برای جذب مشتریان و از آن مهم‌تر ایجاد وفاداری در مشتریان فعلی است که مزایایی را به گروهی از مشتریان شرکت اختصاص می‌دهد و کاربران را با انگیزه‌‌های ویژه‌‌ای چون ارائه تخفیف، محصولات یا خدمات رایگان و امتیازات ویژه در شرکت‌های دیگر، برای پیوستن به این باشگاه تشویق می‌کند.

تنیان با وجود تجربه خود در این زمینه، سوپر اپلیکیشن مورد نیاز شرکت‌ها و سازمان‌های متوسط و بزرگ را طراحی، پیاده‌سازی و راه‌اندازی کرده و به بهترین نحو در نسخه بومی اندروید و iOS یا به صورت نسخه PWA در اختیار آنها قرار می‌دهد تا به‌صورت یکپارچه به مشتریان خود عرضه کنند.

ما با توجه به اهمیت تجربه کاربری، تلاش می کنیم تا جدای طراحی فرآیندها به شکل کاربرپسند، زیرساخت فنی در حوزه‌های متعددی مانند دسترس‌پذیری، پایدارسازی و امنیت اطلاعات، توسعه پیدا کند. همچنین امکان توسعه و پشتیبانی کامل اپلیکیشن را فراهم کرده یا در صورت درخواست، پشتیبانی را به مشتریان منتقل می‌کنیم.