DevOps

ما خدمات جامع DevOps از جمله اتوماتیک کردن پروژه ها ، نصب خودکار و همچنین تنظیمات محیط را به صورت پیش فرض در cloud ارائه می دهیم.

ما به شما كمك می كنیم تا با حداکثر سرعت و کمترین مداخله انسانی ، پرسرعت ترین هاست موجود با امنیت بالا را برای برنامه های خود داشته باشیدو احتمال بروز خطاهای هزینه بر را کم کنید. 

DevOps Services

ادغام مداوم

سیستم های ادغام پیوسته ما اطمینان حاصل می کنند که هر زمان توسعه دهندگان کد را به مخزن منبع ارسال میکنند ، ما به طور خودکار کیفیت و سبک کد را برای بررسی ادغام آزمایش می کنیم.

با استفاده از ابزاری مانند JenkinsTravisCircleCI  و Codeship می‌توانیم تغییرات را بین مخزن کد و سرور هر چند دقیقه بررسی کنیم. پس از شناسایی تغییرات ، برنامه می تواند آنها را برای نصب اتوماتیک به سرور ارسال کند.

گسترش خودکار

فرایند اتوماتیک گسترش ما با Docker شروع میشود ، و به ما این امکان را میدهد تا بسته نرم افزاری را با تمام وابسته هایش دسته بندی کرده و به سرور ارسال کنیم.

همچنین توسعه دهندگان میتوانند سریع تر محیط کاری خود را تنظیم کنند. 

پیکربندی محیط و بهینه سازی

همچنین می توانیم با استفاده از  AWSGoogle Cloud و Microsoft Azure، محیط های سرور را تنظیم کنیم. همچنین می توانیم سرورهای شما را برای تعامل مطلوب تر ، پیکربندی و بهینه سازی کنیم زمینه را برای ارسال خودکار فراهم کنیم.

چرا ما؟

مشارکت واقعی فقط در صورتی اتفاق می افتد که هر دو طرف هر آنچه را که بدست آورده اند استفاده کنند.
واین همان چیزی است که میتوانید از ما انتظار داشته باشید

– روحیه تیمی و افراد فوق العاده برای همکاری 

– محیط کار واقعی متشکل از تیم های کوچک و مستقل که مانند تیم فوتبال هماهنگ و در کنار هم کار میکنند . 

– دانش تخصصی از امنیت زیرساخت.

– بکارگیری به روزترین تکنولوژی بری دستیابی به زیرساخت مطمعن.