مشتریان ما

سمگا نخستين هلدينگ تخصصی گردشگری و بازوی اجرایی گروه مالی گردشگری در حوزه گردشگری و هتلداری است. 

گروه مالی گردشگری به عنوان یکی از تاثیرگزارترین مجموعه‌های اقتصادی بخش خصوصی در ایران، نقش پر رنگی در اشتغال‌زایی و رشد اقتصادی کشور دارد.

گروه صنعتی گلرنگ را با اتکاء به تلاش‌های بخش خصوصی شکل دادیم؛ سپس با بهره‌مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف ارتقاء سبک زندگی خانواده، کسب‌وکار را گسترش دادیم تا امروز که موفق به ایجاد بیش از ۵۰ برند فعال و بیش از ۱۰۰ شرکت فعال در حوزه‌های تولید، بازرگانی و خدمات شده‌ایم.

فعالیت‌های اصلی شرکت فراز سرمایه‌گذاری در صنایع مختلف است. در حال حاضر این شرکت در صنایع گردشگری، مالی، ساختمان، فناوری اطلاعات، کشاورزی و بازرگانی فعالیت دارد. این مجموعه توانسته است با ایجاد پیوند و انسجام در بخش‌های مختلف، پاسخگوی نیازهای داخلی در بخش‌های گوناگون باشد.

پلت‌فرم تامین مالی توسعه تجارت الکترونیک تنیان پل ارتباطی بین کارآفرینان نوآور از یک سو و از سوی دیگر سرمایه‌گذاران جسوری است که به دنبال روش متفاوتی برای خلق ثروت هستند. ما در اینجا طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه را به سرمایه‌گذاران معرفی میکنیم تا در هرآنچه بر مبنای این طرح‌ها خلق خواهد شد شریک شوند

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی

شرکت پردازشگران شهر هوشمند یکتا با هدف فعالیت در زمینه هوشمندسازی، امنیت در بستر تبادل اطلاعات، احراز هویت الکترونیکی و ارتقاء پایانه های فرشگاهی کار خود را آغاز نموده است. از این رو تمرکز شرکت بر روی موارد یاد شده بوده است.