دواپس

دواپس

DevOps ترکیبی از فلسفه‌ها و شیوه‌هایی است که توانایی سازمان را به‌جهت تسریع ارائه راهبردها و خدمات افزایش می‌دهد.

DevOps در ساده‌ترین حالت خود، در مورد رفع موانع بین دو تیم توسعه و عملیات است که به طور کلی، جدا از هم فعالیت می‌کنند. با استفاده از DevOps، دو تیم با هم همکاری می کنند تا علاوه ‌بر بهره‌وری توسعه‌دهندگان، قابلیت اطمینان عملیات را بهینه‌سازی کنند. تیم ها به طور مداوم با هم در ارتباط بوده و تلاش می کنند كارآیی را افزایش داده و كیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان را بهبود بخشند. تیم تضمین کیفیت و امنیت نیز می‌تواند کاملاً با این تیم‌ها هماهنگ شود. سازمان‌هایی که از مدل DevOps استفاده می کنند، صرف نظر از ساختار سازمانی خود، تیم‌هایی دارند که کل چرخه عمر زیرساخت‌ها و توسعه را بخشی از مسئولیت های خود می دانند.

ما در هلدینگ توسعه تجارت الکترونیک تنیان در یک جلسه مشترک، برای درکی عمیق از اهداف شما به تحلیل و بررسیِ ایده، نیازها و مسائل شما می‌پردازیم تا بتوانیم بر مبنای آن بهترین راه حل و راه‌کار اختصاصی را برای شما ارائه دهیم.

افزایش سرعت فرآیندها

کسب‌وکارها با افزایش سرعت فرآیندها، می‌توانند خود را با تغییر شرایط مختلف وفق داده و به نتایجی نظیر بهبود تجربه مصرف‌کنندگان نهایی و بهبود کارآیی مدیریت کسب‌وکار دست یابند.

مزیت رقابتی

محصول خود را به سرعت به‌روزرسانی و بهبود دهید، ویژگی‌های جدید به محصول اضافه کنید و اشکالات احتمالی را برطرف کنید. بدین سرعت یک مزیت رقابتی نسبت به رقبا ایجاد کرده‌اید.

 قابل اطمینان

از سطح کیفیت و نظم در ارائه به‌روزرسانی‌ها و تغییرات زیرساخت اطمینان حاصل کنید تا نتایجی نظیر تجربه کاربری جذاب، حفظ وفادارسازی و اعتماد به برند را به‌دست آورید.

مقیاس‌پذیری

زیرساخت‌ها و فرآیندهای خود را به‌صورت مقیاس‌پذیر راه‌اندازی سیستم‌های پیچیده خود را به صورت کارآمد و به همراه کاهش مخاطرات احتمالی مدیریت کنید.