ایپام

شرکت دانش‌بنیان ایده‌ پرداز دانش نوین آرشام (ایپام)، با اخذ مجوزهای پرداخت‌یاری و پرداخت‌سازی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی و شاپرک، به ارائه خدمات و راه‌کارهای بی‌همتا در حوزه‌های مالی همچون بانکداری مجازی، بانکداری باز، اینشورتک و سوپرمارکت مالی می‌پردازد. این شرکت می‌کوشد تا با استفاده از فناوری‌های نوین و مبتکرانه، متخصصین توانمند این حوزه و زیرساخت‌های فنی منحصربه‌فرد، صنعت بزرگ فین‌تک را در ایران هم‌سطح با پیشرفت‌های جهانی ارتقا دهد.

ایپام یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ توسعه تجارت الکترونیک تنیان و بانک گردشگری است. در حال حاضر ایپام با همکاری بانک گردشگری و کمک به توسعه‌ی زیرساخت‌های مالی در روال کاریِ مشتریان، به دنبال طرح راهکارها و راه‌حل‌های نوین و تسهیل انواع فرآیندهای مالی آنان است. این فرآیند به نوبه‌ی خود سبب اطمینان خاطر و جلب رضایت مشتریان می‌شود.

خدمات اصلی ایپام

اپلیکیشن توبانک

اولین کیف پول تخصصی بر بستر خدمات اعتباری برای کسب و کارها، محصولی دیگر از گردش‌پی
گردش روشی نوین در پرداخت است که مزایای زیر را داراست:
  • همگام با قوانین و الزامات بانک مرکزی و شاپرک
  • تراکنش های امن با امکان تسویه حساب روزانه
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
  • تسویه زیر ۲۴ ساعت
  • پنل مالی جامع و کامل برای کسب کارها
  • بهره مندی از مزیت خرید اعتباری برای دارندگان حساب در بانک گردشگری

اپلیکیشن توبانک, روش نوین در پرداخت

با اپلیکیشن توبانک ضمن امکان خرید خدمات مختلف عمومی و گردشگری می توانید پرداخت های خرد خود را آسان تر از قبل و از کیف الکترونیکی پول انجام دهید. از عمده خدمات قابل انجام در اپلیکیشن گردش پی می توان موارد زیر را برشمرد :

تیک تایید کارت به کارت

تیک تایید پرداخت سریع گردش پی بر پایه فناوری بیکن

تیک تایید خرید شارژ و بسته اینترنت برای سیمکارت

تیک تایید پرداخت قبوض و خلافی خودرو

تیک تایید خرید بیمه مسافرتی

تیک تایید پرداخت خیریه

هتل سیس

هتل‌سیس پلتفرم نرم‌افزاری یکپارچه است که تمام نیازهای هتل‌ها را برای مدیریت خدمات و ارتباط با مهمانان در اختیار آنها قرار می‌دهد. این پلتفرم روال انجام کار را برای مسئولان هتل ساده‌تر و دریافت خدمات را برای مهمانان دلپذیرتر کرده است. هتل‌سیس از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن‌های موبایل و تلویزیون هوشمند، در اختیار صاحبان هتل است؛ تا از طریق آن بتوانند به ارائه خدمات متنوع و مدرن به مشتریان بپردازند. هتل‌سیس به کمک سیستم ارتباط با مشتریان خود، مسئول اتوماسیون تمامی خدمات هتل، از زمان درخواست رزرو تا پس از اقامت مهمانان است. همچنین این پلتفرم امکانات جدیدی برای سرگرمی و تفریحات مهمانان را در هتل‌ها فراهم می‌کند؛ تا مشتریان مراکز اقامتی تجربه خوبی از اقامت در آنجا داشته باشند.

گردش پی

فعالیت‌های گردش پی از سال 1398 و با هدف توسعه خدمات فین‌تک در حوزه گردشگری آغاز شده است. در همین راستا گردش پی موفق به کسب مجوزهای پرداخت‌یاری و پرداخت‌سازی از شاپرک گردیده است؛ و بر مبنای این مجوزها به ارائه مجموعه کاملی از سرویس‌های مدیریت تراکنش‌های مالی مدرن پرداخته است. سرویس‌های گردش پی علاوه بر کسب‌وکارهای حوزه گردشگری، نیاز سایر کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ به این خدمات را نیز پوشش می‌دهد. مجوزهای دریافتی از شاپرک و کیفیت بالای سرویس‌های ارائه شده از سوی گردش پی، موجب اعتماد روزافزون سازمان‌های گوناگون به این مجموعه شده است.

پرداخت مبتنی بر وب و موبایل

در حال حاضر سرویس‌های پرداخت آنلاین مبتنی بر وب و پرداخت موبایلی در بستر شبکه پرداخت بانکی جهت پذیرندگان محترم فراهم شده است. شما با استفاده از مستندات فنی جامع گردش‌پی و پشتیبانی آن می‌توانید در زمان کوتاهی درگاه پرداخت آنلاین خود را پیاده‌سازی نمایید.